Ви в надійних руках

Що ви можете очікувати?

Що про нас кажуть?

 • Podejście znajomość tematu umiejętności no i pomoc w likwidacji bólu zajefajne. Polecam każdemu kto cierpi tak jak ja naprawdę warto �

  Krzysztof Martin
  6 Лютого, 2018

  Zawsze na plus! Dzięki i pozdr!

  Piotr Pedro Vladi
  30 Березня, 2017

  Bardzo pozytywna atmosfera!:D

  Martyna Matoliniec
  11 Квітня, 2015
 • Pełen profesjonalizm! Ekipa Physio Team postawiła mnie na nogi

  Karol Wons
  11 Квітня, 2018

  Najlepszy team w mieście :)

  Gocha Bożek
  6 Квітня, 2018

  Physioteam tworzą doświadczeni fizjoterapeuci - specjaliści w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zajmowali się usprawnieniem mojego organizmu po różnych urazach i kontuzjach sportowych. Każdorazowo efekt ich pracy przerasta moje oczekiwania. Kończąc proces rehabilitacji mój organizm zawsze opuszcza gabinet w lepszym stanie niż sprzed kontuzji. DZIĘKUJĘ ;)

  Marta Żebrowska
  13 Жовтня, 2014
 • Najlepsza ekipa w mieście. Niezawodni od lat.

  Jagoda Zwolak
  21 Березня, 2018

  Kilka miesięcy temu trafiłem do Physioteam z kontuzją kolana. Kilka "przyjemnych":) masaży postawiło mnie jednak na nogi i znowu bieganie dostarcza mi pozytywnego funu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Łukasz Gwara
  13 Травня, 2017

  positive review  Sławek to cudotwórca. "Naprawił" wszystkie miejsca, które mnie bolały i przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu. Pokazał mi również ćwiczenia, dzięki którym nic mnie już nie boli i na dodatek zyskałem większą mobilność stawów niż kiedykolwiek wcześniej. Serdecznie polecam!

  Mikołaj Limanówka
  11 Жовтня, 2018
 • Do gabinetu Physioteam trafiłam przypadkiem. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Po niemal dekadzie zmagań z kręgosłupem ktoś w końcu wyjaśnił mi dokładnie w czym tkwi problem. Niezastąpiona pomoc każdego z fizjoterapeutów- prawdziwych mistrzów w swoim fachu przywróciła mi wiarę w możliwość życia bez bólu kręgosłupa. A co najważniejsze, bez konieczności operacji. Dawno już nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i empatią wobec klienta. Polecam i dziękuję!

  Magdalena Bielawska
  5 Лютого, 2015

  Połamanych- złożą, spiętych- rozluźnią, niepsrawnych- usprawnią, nie zaszkodzą a pomogą :) Polecam BARDZO :)

  Paweł Jaworski
  28 Серпня, 2016

  Miło, wesoło i co najważniejsze skutecznie- po skomplikowanym złamaniu ręki szybko wrócili sprawność mojej kończyny :) W razie konieczności radzę kierować swe kroki do tego gabinetu!

  Arek Autko
  4 Січня, 2017
 • Pracuję z nimi już 9 lat i nigdy mnie, ani moich klientów nie zawiedli. Gorąco polecam.

  Marcin Wroński
  25 Січня, 2018

  positive review  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie, przyprawione dobrym humorem! ☺️ Bardzo pomocny Zespół ????Zdecydowanie więcej niż gabinet fizjoterapeutyczny. Dziękuję! ????

  Paulina Sobota
  28 Лютого, 2019

  Dużo by pisać -same superlatywy. Sławek to osoba z duzą wiedzą i empatią. Pomaga mi ( od ładnych paru lat) i wielu moim znajomym. Polecam bo w tym gabinecie ból znika...

  Kamila Jusik
  28 Жовтня, 2014
 • Ból jest - bólu nie ma! Polecam każdemu!

  Natalia Ciechanowska
  23 Квітня, 2015

  Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!

  Tomasz Bedlechowicz
  24 Липня, 2018

  Ogromna, kompleksowa wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm, polecam! ��

  Bogdan Bodo Tymoszyk
  3 Серпня, 2017
 • Przez 11 miesięcy chodziłem jak starzec, dziś choś to nie koniec kontuzji, mogę swobodnie schodzić po schodach, jeździć na rowerze, DZIĘKUJE

  Sebastian Róziewski
  21 Травня, 2015

Physio - Blog

Візит до фізіотерапевта: як підготуватися?

24 Квітня 2023

Нас дуже часто запитують пацієнти – особливо ті, хто вперше користується послугами фізіотерапії – як підготуватися до візиту чи медичного функціонального тренінгу. Начебто просте питання, насправді дуже важливе як для комфорту пацієнта, так і для терапевта. Щоб розвіяти всі сумніви з цього приводу, ми створили список із відповідями на запитання, які найчастіше задаються: Команда PhysioTeam

Читати далі

Зв'яжіться з нами

Адреса

вул. Trwała 7 (вхід з вулиці Радосної)
53-336 Вроцлав

Години роботи

понеділок п'ятниця
9:00-19:00