Ви в надійних руках

Що ви можете очікувати?

Що про нас кажуть?

 • Physioteam tworzą doświadczeni fizjoterapeuci - specjaliści w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zajmowali się usprawnieniem mojego organizmu po różnych urazach i kontuzjach sportowych. Każdorazowo efekt ich pracy przerasta moje oczekiwania. Kończąc proces rehabilitacji mój organizm zawsze opuszcza gabinet w lepszym stanie niż sprzed kontuzji. DZIĘKUJĘ ;)

  Marta Żebrowska
  13 Жовтня, 2014

  Kilka miesięcy temu trafiłem do Physioteam z kontuzją kolana. Kilka "przyjemnych":) masaży postawiło mnie jednak na nogi i znowu bieganie dostarcza mi pozytywnego funu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Łukasz Gwara
  13 Травня, 2017

  Podejście znajomość tematu umiejętności no i pomoc w likwidacji bólu zajefajne. Polecam każdemu kto cierpi tak jak ja naprawdę warto �

  Krzysztof Martin
  6 Лютого, 2018
 • Połamanych- złożą, spiętych- rozluźnią, niepsrawnych- usprawnią, nie zaszkodzą a pomogą :) Polecam BARDZO :)

  Paweł Jaworski
  28 Серпня, 2016

  Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!

  Tomasz Bedlechowicz
  24 Липня, 2018

  Ogromna, kompleksowa wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm, polecam! ��

  Bogdan Bodo Tymoszyk
  3 Серпня, 2017
 • Bardzo pozytywna atmosfera!:D

  Martyna Matoliniec
  11 Квітня, 2015

  Do gabinetu Physioteam trafiłam przypadkiem. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Po niemal dekadzie zmagań z kręgosłupem ktoś w końcu wyjaśnił mi dokładnie w czym tkwi problem. Niezastąpiona pomoc każdego z fizjoterapeutów- prawdziwych mistrzów w swoim fachu przywróciła mi wiarę w możliwość życia bez bólu kręgosłupa. A co najważniejsze, bez konieczności operacji. Dawno już nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i empatią wobec klienta. Polecam i dziękuję!

  Magdalena Bielawska
  5 Лютого, 2015

  Zawsze na plus! Dzięki i pozdr!

  Piotr Pedro Vladi
  30 Березня, 2017
 • Pracuję z nimi już 9 lat i nigdy mnie, ani moich klientów nie zawiedli. Gorąco polecam.

  Marcin Wroński
  25 Січня, 2018

  Pełen profesjonalizm! Ekipa Physio Team postawiła mnie na nogi

  Karol Wons
  11 Квітня, 2018

  positive review  Sławek to cudotwórca. "Naprawił" wszystkie miejsca, które mnie bolały i przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu. Pokazał mi również ćwiczenia, dzięki którym nic mnie już nie boli i na dodatek zyskałem większą mobilność stawów niż kiedykolwiek wcześniej. Serdecznie polecam!

  Mikołaj Limanówka
  11 Жовтня, 2018
 • Miło, wesoło i co najważniejsze skutecznie- po skomplikowanym złamaniu ręki szybko wrócili sprawność mojej kończyny :) W razie konieczności radzę kierować swe kroki do tego gabinetu!

  Arek Autko
  4 Січня, 2017

  Ból jest - bólu nie ma! Polecam każdemu!

  Natalia Ciechanowska
  23 Квітня, 2015

  Dużo by pisać -same superlatywy. Sławek to osoba z duzą wiedzą i empatią. Pomaga mi ( od ładnych paru lat) i wielu moim znajomym. Polecam bo w tym gabinecie ból znika...

  Kamila Jusik
  28 Жовтня, 2014
 • Przez 11 miesięcy chodziłem jak starzec, dziś choś to nie koniec kontuzji, mogę swobodnie schodzić po schodach, jeździć na rowerze, DZIĘKUJE

  Sebastian Róziewski
  21 Травня, 2015

  Najlepszy team w mieście :)

  Gocha Bożek
  6 Квітня, 2018

  positive review  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie, przyprawione dobrym humorem! ☺️ Bardzo pomocny Zespół ????Zdecydowanie więcej niż gabinet fizjoterapeutyczny. Dziękuję! ????

  Paulina Sobota
  28 Лютого, 2019
 • Najlepsza ekipa w mieście. Niezawodni od lat.

  Jagoda Zwolak
  21 Березня, 2018

Physio - Blog

Візит до фізіотерапевта: як підготуватися?

24 Квітня 2023

Нас дуже часто запитують пацієнти – особливо ті, хто вперше користується послугами фізіотерапії – як підготуватися до візиту чи медичного функціонального тренінгу. Начебто просте питання, насправді дуже важливе як для комфорту пацієнта, так і для терапевта. Щоб розвіяти всі сумніви з цього приводу, ми створили список із відповідями на запитання, які найчастіше задаються: Команда PhysioTeam

Читати далі

Зв'яжіться з нами

Адреса

вул. Trwała 7 (вхід з вулиці Радосної)
53-336 Вроцлав

Години роботи

понеділок п'ятниця
9:00-19:00