Что вы можете ожидать?

Отзывы

 • Przez 11 miesięcy chodziłem jak starzec, dziś choś to nie koniec kontuzji, mogę swobodnie schodzić po schodach, jeździć na rowerze, DZIĘKUJE

  Sebastian Róziewski
  21 мая, 2015

  Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!

  Tomasz Bedlechowicz
  24 июля, 2018

  Ból jest - bólu nie ma! Polecam każdemu!

  Natalia Ciechanowska
  23 апреля, 2015
 • Ogromna, kompleksowa wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm, polecam! ��

  Bogdan Bodo Tymoszyk
  3 августа, 2017

  Najlepsza ekipa w mieście. Niezawodni od lat.

  Jagoda Zwolak
  21 марта, 2018

  Dużo by pisać -same superlatywy. Sławek to osoba z duzą wiedzą i empatią. Pomaga mi ( od ładnych paru lat) i wielu moim znajomym. Polecam bo w tym gabinecie ból znika...

  Kamila Jusik
  28 октября, 2014
 • Kilka miesięcy temu trafiłem do Physioteam z kontuzją kolana. Kilka "przyjemnych":) masaży postawiło mnie jednak na nogi i znowu bieganie dostarcza mi pozytywnego funu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Łukasz Gwara
  13 мая, 2017

  Miło, wesoło i co najważniejsze skutecznie- po skomplikowanym złamaniu ręki szybko wrócili sprawność mojej kończyny :) W razie konieczności radzę kierować swe kroki do tego gabinetu!

  Arek Autko
  4 января, 2017

  Pełen profesjonalizm! Ekipa Physio Team postawiła mnie na nogi

  Karol Wons
  11 апреля, 2018
 • Do gabinetu Physioteam trafiłam przypadkiem. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Po niemal dekadzie zmagań z kręgosłupem ktoś w końcu wyjaśnił mi dokładnie w czym tkwi problem. Niezastąpiona pomoc każdego z fizjoterapeutów- prawdziwych mistrzów w swoim fachu przywróciła mi wiarę w możliwość życia bez bólu kręgosłupa. A co najważniejsze, bez konieczności operacji. Dawno już nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i empatią wobec klienta. Polecam i dziękuję!

  Magdalena Bielawska
  5 февраля, 2015

  Zawsze na plus! Dzięki i pozdr!

  Piotr Pedro Vladi
  30 марта, 2017

  positive review  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie, przyprawione dobrym humorem! ☺️ Bardzo pomocny Zespół ????Zdecydowanie więcej niż gabinet fizjoterapeutyczny. Dziękuję! ????

  Paulina Sobota
  28 февраля, 2019
 • Pracuję z nimi już 9 lat i nigdy mnie, ani moich klientów nie zawiedli. Gorąco polecam.

  Marcin Wroński
  25 января, 2018

  Bardzo pozytywna atmosfera!:D

  Martyna Matoliniec
  11 апреля, 2015

  Podejście znajomość tematu umiejętności no i pomoc w likwidacji bólu zajefajne. Polecam każdemu kto cierpi tak jak ja naprawdę warto �

  Krzysztof Martin
  6 февраля, 2018
 • Physioteam tworzą doświadczeni fizjoterapeuci - specjaliści w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zajmowali się usprawnieniem mojego organizmu po różnych urazach i kontuzjach sportowych. Każdorazowo efekt ich pracy przerasta moje oczekiwania. Kończąc proces rehabilitacji mój organizm zawsze opuszcza gabinet w lepszym stanie niż sprzed kontuzji. DZIĘKUJĘ ;)

  Marta Żebrowska
  13 октября, 2014

  Najlepszy team w mieście :)

  Gocha Bożek
  6 апреля, 2018

  positive review  Sławek to cudotwórca. "Naprawił" wszystkie miejsca, które mnie bolały i przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu. Pokazał mi również ćwiczenia, dzięki którym nic mnie już nie boli i na dodatek zyskałem większą mobilność stawów niż kiedykolwiek wcześniej. Serdecznie polecam!

  Mikołaj Limanówka
  11 октября, 2018
 • Połamanych- złożą, spiętych- rozluźnią, niepsrawnych- usprawnią, nie zaszkodzą a pomogą :) Polecam BARDZO :)

  Paweł Jaworski
  28 августа, 2016

Physio - Blog

КАК ПОДГОТОВИТЬСЯ К ПОСЕЩЕНИЮ ФИЗИОТЕРАПЕВТА?

24 апреля 2023

Пациенты часто спрашивают нас — особенно те, кто впервые пользуются услугами физиотерапии — как подготовиться к посещению или функциональной медицинской подготовке. Казалось бы, тривиальный вопрос, но на самом деле очень важный для комфорта пациента и терапевта.Чтобы развеять любые сомнения в этом отношении, мы создали список с ответами на наиболее часто задаваемые вопросы: Команда PhysioTeam

Читать далее

Как с нами связаться?

Адрес

Ул. Trwała 7 (вход с ул. Radosnа)
53-336 Вроцлав

Часы работы

Понедельник Пятница
9:00-19:00