Что вы можете ожидать?

Отзывы

 • Pełen profesjonalizm! Ekipa Physio Team postawiła mnie na nogi

  Karol Wons
  11 апреля, 2018

  Połamanych- złożą, spiętych- rozluźnią, niepsrawnych- usprawnią, nie zaszkodzą a pomogą :) Polecam BARDZO :)

  Paweł Jaworski
  28 августа, 2016

  Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!

  Tomasz Bedlechowicz
  24 июля, 2018
 • Miło, wesoło i co najważniejsze skutecznie- po skomplikowanym złamaniu ręki szybko wrócili sprawność mojej kończyny :) W razie konieczności radzę kierować swe kroki do tego gabinetu!

  Arek Autko
  4 января, 2017

  Kilka miesięcy temu trafiłem do Physioteam z kontuzją kolana. Kilka "przyjemnych":) masaży postawiło mnie jednak na nogi i znowu bieganie dostarcza mi pozytywnego funu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Łukasz Gwara
  13 мая, 2017

  Pracuję z nimi już 9 lat i nigdy mnie, ani moich klientów nie zawiedli. Gorąco polecam.

  Marcin Wroński
  25 января, 2018
 • positive review  Sławek to cudotwórca. "Naprawił" wszystkie miejsca, które mnie bolały i przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu. Pokazał mi również ćwiczenia, dzięki którym nic mnie już nie boli i na dodatek zyskałem większą mobilność stawów niż kiedykolwiek wcześniej. Serdecznie polecam!

  Mikołaj Limanówka
  11 октября, 2018

  Najlepsza ekipa w mieście. Niezawodni od lat.

  Jagoda Zwolak
  21 марта, 2018

  Zawsze na plus! Dzięki i pozdr!

  Piotr Pedro Vladi
  30 марта, 2017
 • Bardzo pozytywna atmosfera!:D

  Martyna Matoliniec
  11 апреля, 2015

  Physioteam tworzą doświadczeni fizjoterapeuci - specjaliści w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zajmowali się usprawnieniem mojego organizmu po różnych urazach i kontuzjach sportowych. Każdorazowo efekt ich pracy przerasta moje oczekiwania. Kończąc proces rehabilitacji mój organizm zawsze opuszcza gabinet w lepszym stanie niż sprzed kontuzji. DZIĘKUJĘ ;)

  Marta Żebrowska
  13 октября, 2014

  Dużo by pisać -same superlatywy. Sławek to osoba z duzą wiedzą i empatią. Pomaga mi ( od ładnych paru lat) i wielu moim znajomym. Polecam bo w tym gabinecie ból znika...

  Kamila Jusik
  28 октября, 2014
 • Ból jest - bólu nie ma! Polecam każdemu!

  Natalia Ciechanowska
  23 апреля, 2015

  Podejście znajomość tematu umiejętności no i pomoc w likwidacji bólu zajefajne. Polecam każdemu kto cierpi tak jak ja naprawdę warto �

  Krzysztof Martin
  6 февраля, 2018

  Ogromna, kompleksowa wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm, polecam! ��

  Bogdan Bodo Tymoszyk
  3 августа, 2017
 • positive review  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie, przyprawione dobrym humorem! ☺️ Bardzo pomocny Zespół ????Zdecydowanie więcej niż gabinet fizjoterapeutyczny. Dziękuję! ????

  Paulina Sobota
  28 февраля, 2019

  Do gabinetu Physioteam trafiłam przypadkiem. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Po niemal dekadzie zmagań z kręgosłupem ktoś w końcu wyjaśnił mi dokładnie w czym tkwi problem. Niezastąpiona pomoc każdego z fizjoterapeutów- prawdziwych mistrzów w swoim fachu przywróciła mi wiarę w możliwość życia bez bólu kręgosłupa. A co najważniejsze, bez konieczności operacji. Dawno już nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i empatią wobec klienta. Polecam i dziękuję!

  Magdalena Bielawska
  5 февраля, 2015

  Najlepszy team w mieście :)

  Gocha Bożek
  6 апреля, 2018
 • Przez 11 miesięcy chodziłem jak starzec, dziś choś to nie koniec kontuzji, mogę swobodnie schodzić po schodach, jeździć na rowerze, DZIĘKUJE

  Sebastian Róziewski
  21 мая, 2015

Physio - Blog

КАК ПОДГОТОВИТЬСЯ К ПОСЕЩЕНИЮ ФИЗИОТЕРАПЕВТА?

24 апреля 2023

Пациенты часто спрашивают нас — особенно те, кто впервые пользуются услугами физиотерапии — как подготовиться к посещению или функциональной медицинской подготовке. Казалось бы, тривиальный вопрос, но на самом деле очень важный для комфорта пациента и терапевта.Чтобы развеять любые сомнения в этом отношении, мы создали список с ответами на наиболее часто задаваемые вопросы: Команда PhysioTeam

Читать далее

Как с нами связаться?

Адрес

Ул. Trwała 7 (вход с ул. Radosnа)
53-336 Вроцлав

Часы работы

Понедельник Пятница
9:00-19:00