You are in good hands

What can you expect?

What others say about us

 • positive review  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie, przyprawione dobrym humorem! ☺️ Bardzo pomocny Zespół ????Zdecydowanie więcej niż gabinet fizjoterapeutyczny. Dziękuję! ????

  Paulina Sobota
  February 28, 2019

  Ogromna, kompleksowa wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm, polecam! ��

  Bogdan Bodo Tymoszyk
  August 3, 2017

  Kilka miesięcy temu trafiłem do Physioteam z kontuzją kolana. Kilka "przyjemnych":) masaży postawiło mnie jednak na nogi i znowu bieganie dostarcza mi pozytywnego funu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Łukasz Gwara
  May 13, 2017
 • Podejście znajomość tematu umiejętności no i pomoc w likwidacji bólu zajefajne. Polecam każdemu kto cierpi tak jak ja naprawdę warto �

  Krzysztof Martin
  February 6, 2018

  Physioteam tworzą doświadczeni fizjoterapeuci - specjaliści w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zajmowali się usprawnieniem mojego organizmu po różnych urazach i kontuzjach sportowych. Każdorazowo efekt ich pracy przerasta moje oczekiwania. Kończąc proces rehabilitacji mój organizm zawsze opuszcza gabinet w lepszym stanie niż sprzed kontuzji. DZIĘKUJĘ ;)

  Marta Żebrowska
  October 13, 2014

  Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!

  Tomasz Bedlechowicz
  July 24, 2018
 • positive review  Sławek to cudotwórca. "Naprawił" wszystkie miejsca, które mnie bolały i przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu. Pokazał mi również ćwiczenia, dzięki którym nic mnie już nie boli i na dodatek zyskałem większą mobilność stawów niż kiedykolwiek wcześniej. Serdecznie polecam!

  Mikołaj Limanówka
  October 11, 2018

  Połamanych- złożą, spiętych- rozluźnią, niepsrawnych- usprawnią, nie zaszkodzą a pomogą :) Polecam BARDZO :)

  Paweł Jaworski
  August 28, 2016

  Najlepszy team w mieście :)

  Gocha Bożek
  April 6, 2018
 • Do gabinetu Physioteam trafiłam przypadkiem. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Po niemal dekadzie zmagań z kręgosłupem ktoś w końcu wyjaśnił mi dokładnie w czym tkwi problem. Niezastąpiona pomoc każdego z fizjoterapeutów- prawdziwych mistrzów w swoim fachu przywróciła mi wiarę w możliwość życia bez bólu kręgosłupa. A co najważniejsze, bez konieczności operacji. Dawno już nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i empatią wobec klienta. Polecam i dziękuję!

  Magdalena Bielawska
  February 5, 2015

  Ból jest - bólu nie ma! Polecam każdemu!

  Natalia Ciechanowska
  April 23, 2015

  Zawsze na plus! Dzięki i pozdr!

  Piotr Pedro Vladi
  March 30, 2017
 • Dużo by pisać -same superlatywy. Sławek to osoba z duzą wiedzą i empatią. Pomaga mi ( od ładnych paru lat) i wielu moim znajomym. Polecam bo w tym gabinecie ból znika...

  Kamila Jusik
  October 28, 2014

  Bardzo pozytywna atmosfera!:D

  Martyna Matoliniec
  April 11, 2015

  Pracuję z nimi już 9 lat i nigdy mnie, ani moich klientów nie zawiedli. Gorąco polecam.

  Marcin Wroński
  January 25, 2018
 • Pełen profesjonalizm! Ekipa Physio Team postawiła mnie na nogi

  Karol Wons
  April 11, 2018

  Najlepsza ekipa w mieście. Niezawodni od lat.

  Jagoda Zwolak
  March 21, 2018

  Przez 11 miesięcy chodziłem jak starzec, dziś choś to nie koniec kontuzji, mogę swobodnie schodzić po schodach, jeździć na rowerze, DZIĘKUJE

  Sebastian Róziewski
  May 21, 2015
 • Miło, wesoło i co najważniejsze skutecznie- po skomplikowanym złamaniu ręki szybko wrócili sprawność mojej kończyny :) W razie konieczności radzę kierować swe kroki do tego gabinetu!

  Arek Autko
  January 4, 2017

Physio - Blog

How to prepare for a visit or medical functional training?

April 23 2023

Patients – especially those who are about to visit a physiotherapist for the first time – often ask how they should prepare for a visit or medical functional training. The question may seem trivial, but is in fact very important, as proper preparation allows the patient, as well as the therapist, to feel more comfortable. […]

Read more

Contact us

Address

Trwała 7 (entrance from Radosna street)
53-336 Wrocław

Opening hours

Monday - Friday
9:00-19:00