Du bist in guten Händen

Was kann ich beim ersten Termin erwarten?

Was wird über uns gesagt?

 • Przez 11 miesięcy chodziłem jak starzec, dziś choś to nie koniec kontuzji, mogę swobodnie schodzić po schodach, jeździć na rowerze, DZIĘKUJE

  Sebastian Róziewski
  Mai 21, 2015

  Pełen profesjonalizm! Ekipa Physio Team postawiła mnie na nogi

  Karol Wons
  April 11, 2018

  positive review  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie, przyprawione dobrym humorem! ☺️ Bardzo pomocny Zespół ????Zdecydowanie więcej niż gabinet fizjoterapeutyczny. Dziękuję! ????

  Paulina Sobota
  Februar 28, 2019
 • Podejście znajomość tematu umiejętności no i pomoc w likwidacji bólu zajefajne. Polecam każdemu kto cierpi tak jak ja naprawdę warto �

  Krzysztof Martin
  Februar 6, 2018

  Ogromna, kompleksowa wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm, polecam! ��

  Bogdan Bodo Tymoszyk
  August 3, 2017

  Miło, wesoło i co najważniejsze skutecznie- po skomplikowanym złamaniu ręki szybko wrócili sprawność mojej kończyny :) W razie konieczności radzę kierować swe kroki do tego gabinetu!

  Arek Autko
  Januar 4, 2017
 • Zawsze na plus! Dzięki i pozdr!

  Piotr Pedro Vladi
  März 30, 2017

  positive review  Sławek to cudotwórca. "Naprawił" wszystkie miejsca, które mnie bolały i przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu. Pokazał mi również ćwiczenia, dzięki którym nic mnie już nie boli i na dodatek zyskałem większą mobilność stawów niż kiedykolwiek wcześniej. Serdecznie polecam!

  Mikołaj Limanówka
  Oktober 11, 2018

  Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!

  Tomasz Bedlechowicz
  Juli 24, 2018
 • Ból jest - bólu nie ma! Polecam każdemu!

  Natalia Ciechanowska
  April 23, 2015

  Pracuję z nimi już 9 lat i nigdy mnie, ani moich klientów nie zawiedli. Gorąco polecam.

  Marcin Wroński
  Januar 25, 2018

  Bardzo pozytywna atmosfera!:D

  Martyna Matoliniec
  April 11, 2015
 • Najlepsza ekipa w mieście. Niezawodni od lat.

  Jagoda Zwolak
  März 21, 2018

  Dużo by pisać -same superlatywy. Sławek to osoba z duzą wiedzą i empatią. Pomaga mi ( od ładnych paru lat) i wielu moim znajomym. Polecam bo w tym gabinecie ból znika...

  Kamila Jusik
  Oktober 28, 2014

  Physioteam tworzą doświadczeni fizjoterapeuci - specjaliści w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zajmowali się usprawnieniem mojego organizmu po różnych urazach i kontuzjach sportowych. Każdorazowo efekt ich pracy przerasta moje oczekiwania. Kończąc proces rehabilitacji mój organizm zawsze opuszcza gabinet w lepszym stanie niż sprzed kontuzji. DZIĘKUJĘ ;)

  Marta Żebrowska
  Oktober 13, 2014
 • Najlepszy team w mieście :)

  Gocha Bożek
  April 6, 2018

  Połamanych- złożą, spiętych- rozluźnią, niepsrawnych- usprawnią, nie zaszkodzą a pomogą :) Polecam BARDZO :)

  Paweł Jaworski
  August 28, 2016

  Kilka miesięcy temu trafiłem do Physioteam z kontuzją kolana. Kilka "przyjemnych":) masaży postawiło mnie jednak na nogi i znowu bieganie dostarcza mi pozytywnego funu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Łukasz Gwara
  Mai 13, 2017
 • Do gabinetu Physioteam trafiłam przypadkiem. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Po niemal dekadzie zmagań z kręgosłupem ktoś w końcu wyjaśnił mi dokładnie w czym tkwi problem. Niezastąpiona pomoc każdego z fizjoterapeutów- prawdziwych mistrzów w swoim fachu przywróciła mi wiarę w możliwość życia bez bólu kręgosłupa. A co najważniejsze, bez konieczności operacji. Dawno już nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i empatią wobec klienta. Polecam i dziękuję!

  Magdalena Bielawska
  Februar 5, 2015

Physio - Blog

Wie bereite ich mich auf einen Physiotherapie-Termin vor?

April 24 2023

Patienten – besonders diejenigen, die zum ersten Mal physiotherapeutische Leistungen in Anspruch nehmen – fragen uns oft, wie sie sich auf den Physiotherapie-Termin vorbereiten sollen. Eine scheinbar triviale aber in der Tat sehr wichtige Frage für Patienten und den Therapeuten. Um alle Zweifel auszuräumen, haben wir eine Liste mit Antworten auf die häufig gestellten Fragen […]

Weiterlesen

Kontaktiere uns

Adresse

ul.Trwała 7 (Eingang von der Radosna-Strasse)
53-336 Wrocław

Öffnungszeiten

Montag - Freitag
9:00-19:00